Leden 2009

Životopis(Doufám že ti to nevadí Daňku!)

29. ledna 2009 v 11:21 | Denny |  Tomb Raider
Jméno: Lara Croft
Titul: od 18 let hraběnka
Znamení: Vodnář
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Majetek: Lara vlastní tři Abbingonské zámky, které zdědila po svém otci.
Rodiče: Matka: Lady Amélie Croft, Otec: Lord Richard Croft.
Vzdělání: Vysokoškolské, Lara vystudovala historii.
Zaměstnání: Protože je Lara bohatá a její děditství je vysoké, nemusí nic dělat. Přesto se věnuje archeologii na volné noze.
Postava: Štíhla, atletický vypracovaný typ.
Koníčky: Archeologie, střelba, horolezectví, plavání, čtení, jízda na koni, gymnastika.
Oblíbené jídlo: Lara kvůli cestování a dobré fyzické kondici moc nejedla. Když už měla hlad, ačkoliv by snědla cokoliv, její sluha a dobrý příteWinston jí dovolil pouze zdravé věci.
Přátelé: Lara nikdy neměla moc přátel. Žila sama, ve svém velkém sídle, věnovala se historii, četbě a sportu. Prot nikdy nepoznala velké přátelství od svých vrstevníků. Navíc měla osobního profesora, takže do styku s ostatními dětmi nepřišla. Až v dospělosti si našla přátele, kteří jí pomáhají: Alister, Zip, Anya Imanu, Winstona.
Lásky: Ačkoliv měla Lara spoustu lásek, nikdy to nebyl vážný vztah. Snažila se nezamilovat, jelikož se nechtěla na nikoho vázat a být na něm závislá. Ale chlapi po ní šílejí. Lara je však raději sama a věnuje se svým koníčkům.
Oblíbené filmy: U Lary nelze říct oblíbený film. Není známo, jestli nějaký má, ale je dokázáno, že u ní v sídle není žádná televize...
Vzory: Lara se snažila být vždy sama sebou. Ale toužila po tom, být stejně dobrá archeoložka, jako její otec.
Naleziště: Lara za svůj život objevila celkem šestnáct nalezišť. Pracovala na místech, které ostatní odkázali. Proto když něco našla, nebyla oblíbená a lidé ji vymysleli přezdívku Tomb Raider - Vykradač hrobů...